Перейти до змісту

Чому OpenStreetMap?

Безплатні та вільні дані#

Дані OpenStreetMap публікуються за відкритою ліцензією, яка дозволяє будь-кому отримувати доступ, використовувати та ділитися ними. Це створює рівні умови, що дозволяє різноманітним особам, спільнотам і організаціям робити внесок у створення спільного ресурсу.

Глобальне охоплення#

OpenStreetMap надає глобальні картографічні дані використовуючи уніфіковану схему теґів, хоча існують деякі місцеві варіації. Дані доступні для кожної країни світу, і в багатьох місцях якість даних чудова. А оскільки вони є відкритими, ви також можете допомогти покращити їх якість.

Місцеві знання#

OpenStreetMap приділяє увагу місцевим знанням і дає можливість редагувати людям у всьому світі. Вхідний бар’єр – низький, і є багато способів зробити внесок, для якого не потрібен доступ до новітніх технологій. Результатом є мапа, складена місцевими експертами.

Безперервне оновлення#

OpenStreetMap не робить якихось спеціальних випусків даних. Внески, які роблять учасники потрапляють до мапи негайно. Ви визначаєте, наскільки свіжими ви хочете мати свої дані з OpenStreetMap, з відставанням до хвилини, якщо потрібно.

Представництво#

Як учасники OpenStreetMap ми разом тримаємо ключі до майбутнього мапи. Ваші внески, будь то картографічні дані, новітні інструменти, нові люди та ідеї, євангелізація чи навчання, допоможуть визначити курс OpenStreetMap і зробити його кращою мапою для вас та всіх інших.

Віддача#

Працюючи разом на спільному ресурсі, ваша організація може отримати користь від оновлень, наданих глобальною спільнотою OpenStreetMap.